O Firmie

Jesteśmy na rynku już ponad 20 lat! Nasza firma powstała w 1994 roku. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie produkcją artykułów z tworzyw sztucznych, ale w późniejszym czasie profil naszej działalności został poszerzony oprodukcję odświeżaczy powietrza.

Nasza marka Magia Zapachu i jej pierwszy, najbardziej rozpoznawalny produkt tzw. Kula do dzisiaj cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Klientów w Polsce i na świecie.

Aktualnie oferta naszych produktów zawiera szeroki wachlarz odświeżaczy w żelu, w spray, a także odświeżacze wodne, samochodowe oraz kostki do WC i odświeżacze do szaf.

Nie przestajemy jednak działać i stale rozwijamy naszą ofertę produktową, a to po to żeby osiągnąć nasz cel i umilić wszystkie wnętrza naszych Klientów pięknym zapachem.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, w skład którego wchodzą nie tylko linie napełniające i pakujące nasze produkty, ale również w pełni zautomatyzowane linie wytwarzające opakowania z tworzyw sztucznych, co pozwala nam na wręcz nieograniczone poszerzanie serii naszych produktów.

Posiadamy własny transport, a dobra organizacja i dyspozycyjność naszej załogi zapewniają realizację wszystkich zamówień. Dokładamy wszelkich starań, aby oczekiwania naszych Klientów zostały spełnione na najwyższym poziomie.

O jakości i rzetelności naszej firmy świadczy fakt, iż od wielu lat nasze wyroby cieszą się dużym zainteresowaniem, zdobywając ciągle nowych Klientów.

Powtarzalność i zgodność ze standardami gwarantujemy wdrożonym Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001. Firma nasza uzyskała w październiku 2003 roku Certyfikat Systemu Jakości potwierdzony przez Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów oferujemy oprócz własnych produktów marki Magia Zapachu, tworzenie marek własnych na zlecenie.

Zapraszamy do współpracy!